Mieszkania z rynku wtórnego i pierwotnego ? czym się różnią?

Mieszkania z rynku wtórnego i pierwotnego ? czym się różnią?
1 vote, 10.00 avg. rating (88% score)

Fototapety na wymiar (1)Przeglądając dostępne oferty sprzedaży nieruchomości często można spotkać się z określeniem „mieszkania z rynku wtórnego” lub „mieszkania z rynku pierwotnego”. Na czym polegają różnice? Jakie są dobre i złe strony obydwu rozwiązań?

Mieszkania z rynku wtórnego

Czyli kolokwialnie mówiąc nieruchomości używane wcześniej, pochodzące z drugiej ręki. Często sprzedawane są poprzez pośredników lub osoby prywatne. Ich cena jest zdecydowanie niższa, ale na potencjalnych kupujących czyhają liczne pułapki, które mogą sprawić, że cała inwestycja stanie się nieopłacalna.

Mieszkania z rynku pierwotnego

Najczęściej pochodzą z ofert firm deweloperskich zajmujących się budową nieruchomości i późniejszą odsprzedażą ich z zyskiem. Kilka takich ofert można znaleźć na takich stronach jak https://ankranieruchomosci.pl/. Takie nieruchomości są kosztowniejsze, ale ich kondycja techniczna zwykle jest w dużo lepszym stanie. Ponadto nowy nabywca nie musi martwić się, że zostanie obciążony niechcianym lokatorem.

źródło: https://ankranieruchomosci.pl/pomorskie/domy-na-sprzedaz/

Podobne artykuły tematyczne o budownictwie:

Slowa kluczowe: Fotodepilacja Żary, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, szkiełkowanie kraków, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, rozstępy biceps, kostka fakturowana producent, onlynails cennik, szycie firan kędzierzyn, durobet ceny, lpk110, bcaa katowice sklep

About the author /


Related Articles