Papa termozgrzewalna

Papa termozgrzewalna
1 vote, 4.00 avg. rating (58% score)

papa-termozgrzewalna-5Budowa domu oznacza duże koszty, dlatego decydując się na nią trzeba od razu zaplanować jakie materiały budowlane powinny zostać użyte. Jednymi z najdroższych są z pewnością dachówki czy blachy profilowane służące do pokrycia dachu. Dlatego warto zdecydować się na alternatywne rozwiązanie jakim jest papa termozgrzewalna.

Jest to materiał używany już od dawna, ale obecnie stosuje się najnowszą generację pap, produkowanych z najwyższej jakości asfaltów i włókien szklanych. Taka papa posiada wyjątkowo dużą odporność na działanie czynników atmosferycznych, nie nasiąka wilgocią, nie pęka na mrozie i nie mięknie w wyniku wysokiej temperatury. Trwałość izolacji dachu do której użyta została papa termozgrzewalna, szacuje się nawet na 30 lat. Niepodważalną zaletą takiego pokrycia jest także łatwość jego ułożenia, bez brudzących lepików i wszechobecnego bałaganu, jaki towarzyszył kładzeniu typowej papy asfaltowej. Tutaj wystarczy podgrzać pasy materiału palnikiem, aby w trwały sposób przykleiły się do dachu.

Podobne artykuły tematyczne o budownictwie:

Slowa kluczowe: Szamba Betonowe Brzozów, etykiety inspekcyjne na zamówienie, tanie taxi legnica, zerwany triceps, kubota l3200 cena, blog początkującego elektronika, certyfikat flange fitter, Tynk silikonowy Lakma, vetrex-v90-alphaline, onlynails cennik, rozstępy biceps

About the author /


Related Articles